Šypsena per vieną dieną modernioje implantologijos ir odontologijos klinikoje „Šypsena“ Panevėžyje

Iš kairės: veido ir žandikaulių chirurgas Justas Šatkauskas, burnos chirurgas Dalius Matkevičius, vyr. klinikos gydytoja Lina Pauliukonienė ir gyd. odontologas Justinas Pletkus.

Jeigu netekote daugumos ar visų dantų, All on 4 (viskas ant 4) yra bene pažangiausia bedančių pacientų gydymo dantų implantais metodika visame pasaulyje.

All on 4 gydymo metodika – tai tokia implantų sistema, kuri leidžia visą neišimamą dantų tiltą pritvirtinti vos prie 4–6 implantų. Implantai pakeičia trūkstamus dantis ir sukuria tvirtą atramą. Vieno vizito metu klinikoje „Šypsena“ įsriegiami implantai, ant kurių tvirtinamas protezas, gaminamas dantų technikų laboratorijoje dar tą tą pačia dieną. Dantų atkūrimas All on 4 metodu taip pat tinkamas, kai implantuojama momentiškai, t. y. pašalinami sugedę dantys ir po to iš karto sriegiami implantai. 

Implantologijos ir odontologijos klinikoje dirba aukščiausios kvalifikacijos burnos, veido ir žandikaulių chirurgai, kurie atlieka pačias sudėtingiausias operacijas, kaulo augmentaciją ar sinusų pakėlimą. Moderni odontologijos ir diagnostinė įranga leidžia pasiekti aukščiausių gydymo rezultatų. Atrinktą komandą sudaro pripažinti savo srities specialistai. Implantacija atliekama saugiai, be skausmo ir profesionaliai. Galima išskirti pagrindinius All on 4 metodikos privalumus. 

Klinikos gydytoja Lina Pauliukonienė
ir burnos, veido bei žandikaulių chirurgas
Evaldas Lukoševičius.

Patraukli kaina. Lyginant su kitais gydymo metodais, atstatant dantis All on 4 metodika užtenka tik 4–6 implantų atstatyti visai kramtymo funkcijai. Implantai sriegiami taip, kad būtų sukuriama natūrali apkrova. Vadinasi, netekus visų dantų žandikaulyje, nereikia į visas dantų vietas atskirai sriegti po implantą. 

Estetika ir visiškai atkurta funkcija. Nuolatinis protezas ant 4–6 implantų prisukamas taip, kad nei kasdienio nešiojimo metu, nei valant nereikia išsiimti. Galutinai prigijus implantui, protezą gydytojas ortopedas pritvirtina visam laikui. Toks protezas yra itin aukštos kokybės ir nepriekaištingos estetinės išvaizdos. Atsakingai prižiūrint kasdien ir lankantis profilaktinėms patikroms pas prižiūrintį specialistą, implantai ir protezas gali tarnauti visą likusį gyvenimą.

Kasdienė priežiūra yra paprasta – kaip ir natūralių dantų. Nešiojantiems protezus ant implantų rekomenduojame papildomai naudoti namų sąlygoms pritaikytą burnos higienos aparatą – pulsuojančios vandens srovės išvalo tarpdančius ir masažuoja dantenas.

Šypsena per vieną dieną. Implantacijos procedūra ir laikinas protezavimas atliekamas per vieną dieną: po implantacijos technikų laboratorijoje iškart gaminamas dantų protezas, todėl garantuojamas pooperacinis komfortas ir maksimaliai sumažinamas intervencijų į organizmą skaičius. Implantų gijimo laikotarpiu nejausite didesnio diskomforto – galite grįžti į įprastą dienos režimą su estetiškai atrodančiais dantimis jau po kelių dienų. Po operacijos jus prižiūrės ir gijimo procesą stebės jus operavęs chirurgas ir klinikos komanda. 

Pacientams klinikoje specialisto konsultacija ir gydymo plano sudarymas nemokamas. Aptarnaujami pacientai, turintys sveikatos draudimo korteles, suteikiamos medicininio lizingo paslaugos. 

Svarbi informacija senjorams ir nepilnamečių vaikų tėvams – klinika bendradarbiauja su valstybinėmis ligonių kasomis: dantų protezavimo paslaugų išlaidos kompensuojamos iš PSDF biudžeto asmenims pagal faktines dantų protezavimo išlaidas, bet ne daugiau kaip: 

  • pensininkams, nedarbingiems arba iš dalies darbingiems asmenims, kurie turi mažiau kaip 10 funkciškai visaverčių kontaktuojančių natūralių ar kokybiškų protezuotų antagonistinių dantų porų nuo pirmojo krūminio danties iki kitos pusės pirmojo krūminio danties, bei tiems, kuriems diagnozuotas didesnis nei II laipsnio patologinis visų dantų nudilimas (daugiau kaip 1/3 danties vainiko aukščio) – iki 463,13 Eur; 
  • pensininkams, nedarbingiems arba iš dalies darbingiems asmenims, kurių bedantis apatinis žandikaulis 4, 5, 6 dantų srityje yra mažesnio nei 12 mm storio – iki 1 424,99 Eur; 
  • vaikams: 1) kurių kramtymo sistema dar vystosi, kai protezuojama laikinais dantų protezais, pagamintais iš laboratorijoje ar odontologijos kabinete polimerizuojamų polimerų, arba standartiniais apsauginiais metaliniais vainikėliais – iki 236,36 Eur; 2) kurių kramtymo sistema iš esmės susiformavo, kai protezuojama ilgalaikių konstrukcinių medžiagų dantų protezais, išskyrus dantų protezų gamybai skirtas skaitmenines technologijas – iki 1 424,99 Eur. 

Implantologijos ir odontologijos klinika „Šypsena“, įsikūrusi Panevėžyje, Ukmergės g. 19-1. Telefonas pasiteirauti 8 640 17 473.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

1 Comment

  1. Šauni autoriaus DARBO (čia slapyvardis?!?) reklama! Babytė Marė jau tikslinasi autobuso „į Panevėžį“ eismo grafiką, o aš dar kol kas įdomaujuosi, kas ta kaulo a u g m e n t a c i j a ir kaip pakeliami s i n u s a i… All on 4 ar all on 6 – pinigėliai taigi kitokie! Etc.
    P.S. Svarbi informacija senjorams – išties naudinga: su ja susipažinau be šypsenos!
    P.P.S. „Vyr. klinikos gydytoja“ – žavi moteris, tik suabejojau, ar jai patogu dirbti, avint aukštakulniais? Ne labusinai, ale vis tiek…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.