Princesė Viktorija kartu su garsiomis Lietuvos moterimis žengė podiumu

Vilmanto MORKVĖNO nuotrauka

„Dar gyvenu tuo džiaugsmu ir negaliu kalbėti be ašarų. Kai daugiau nei trys šimtai garsių žmonių atsistoję plojo Viktorijai – jausmas buvo nenusakomas. O kai pagalvoju, kad jos galėjau netekti… Ne veltui kartu piešėme ir svajojome apie tai, kaip ji bus princesė, šoks ir dalyvaus madų šou. Pasirodo – verta svajoti ir tikėti“, – „Darbui“ sakė pasvalietė Irena Tamulionė, prisimindama praeitą šeštadienį Užutrakyje Rimanto Kaukėno paramos grupės surengtą labdaringą renginį „Laimės Akimirkos“, skirtą padėti sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams. Svečiams buvo surengtas neeilinis šou, kurio metu garsios Lietuvos moterys, kartu su sunkias ligas įveikusiomis ir dar su jomis kovojančiomis moterimis ir mergaitėmis tapo modeliais bei pristatė dizainerio Egidijaus Rainio kurtas progines sukneles.

Viena iš mažųjų modelių buvo ir Viktorija Tamulionytė-Princesė Viktorija. Mergaitė, kurios kova su piktybine rabdomiosarkoma – minkštųjų audinių naviku (viena agresyviausių vėžio formų) suvienijo daugybę mūsų krašto ir Lietuvos žmonių. Jos istorija daugeliui tapo stiprybės ir vilties simboliu.

– Su Rimantu susipažinome 2016 metų liepos mėnesį. Nuo tada jis mus globoja, nuolat teiraujasi, ar nereikia kokios pagalbos. O pakvietimą į madų šou gavome dar gegužės mėnesį, – apie pažintį su garsiu krepšininku pasakojo Viktorijos mama.

Mergaitė podiumu žengė kartu su garsaus futbolininko Deivido Česnauskio žmona Vaida Grikšaite-Česnauskiene.

– Mes nuo 13 valandos kartu ruošėmės. Iš pat pradžių buvo nedrąsu, bet netrukus susidraugavome. Man globoti patikėjo keturias mažas mergaites: Liepą, Viktoriją, Mėją, Tiją. Reikėjo padrąsinti, kad eitų pasitikėdamos, šypsotųsi, prižiūrėti, kad nesušaltų – mamos mane megztukais apdalino“, – apie pasiruošimą renginiui pasakojo garsi moteris. – Jos buvo tokios laimingos! Vieną mergaitę specialiai šiam renginiui tiesiai iš ligoninės atvežė, o po renginio nuvežė atgal“, – prisimena Vaida.

Renginio vedėja Indrė Kavaliauskaitė pasibaigus madų pristatymui pranešė džiugią naujiena į sceną žengusioms mergaitėms Gintarei, Aušrinei, Tijai, Mėjai, Ainei, Austėjai, Ingridai, Liepai ir Viktorijai – dėka fondo rėmėjų ir partnerių, kurie tą vakarą buvo kartu, padovanojo specialiai joms sukurtas dizainerio E. Rainio suknelės ir fotografo Vilmanto Morkvėno fotosesiją.

Ekranuose pasirodė ir supermodelių iš viso pasaulio linkėjimai mergaitėms. Savo filmukuose modeliukams linkėjimus siuntė ir pasididžiavimą jomis išreiškė tokie garsūs modeliai, kaip Melodie Monrose, Grace Mahary, Petra Nemcova, Toni Garrn, Lais Ribeiro, Arlenis Sosa, Eniko Mihalik ir Imaan Hammam.

„Mes norėjome mergaitėms padaryti didelę šventę, kad pamatytų, kiek daug žmonių jas palaiko, nes jos yra tikros didvyrės ir tikras pavyzdys mums. Jos mėgavosi akimirka, svečiai negailėjo ovacijų ir atsistoję plojo merginoms… Tai buvo nuostabu…“ – sakė Rimantas Kaukėnas.

Kaip „Darbui“ sakė Irena Tamulionė, Viktorija dabar jaučiasi gerai. Reguliariai atlieka medicininius tyrimus ir kantriai kovoja su šalutiniais, vėžio gydymo sukeltais, negalavimais.

Gruodžio mėnesį šeštą gimtadienį švęsianti mergaitė nekantriai laukia rugsėjo pirmosios, kai galės vėl lankyti darželį, bei taip mėgstamą šokių būrelį.

Beje, rugsėjo mėnesį Viktorijos laukia dar viena staigmena. Lietuvoje žinoma vaikų rašytoja Jurga Baltrukonytė pristatys naują knygelę „Viskas bus gerai“.

Tai pirmasis Lietuvoje vaikų literatūros leidinys, specialiai sukurtas onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, jų artimiesiems bei visai vaikų auditorijai, vaikams suprantama menine kalba pasakojantis apie onkologinės ligos atnešamus iššūkius.

Knygelėje bus pasakojama, kaip linksma šuniukų šeimyna, padedama gerųjų Robotų, kovoja su Blogiečiais.

Spaudai rengiamoje knygos anotacijoje autorė rašo:

„Didelis ačiū Princesei Viktorijai (5 m. įveikusiai rabdomiosarkomą). Tai ji sugalvojo pavadinimą ligai gydyti – „Robotai gelbėja“. Gerieji Robotai padėjo Viktorijai pasveikti. O fėjos TIKRAI grąžino plaukučius“.

Knyga bus dovanojama šeimoms, kuriose auga vaikai, sergantys onkologinėmis ligomis, ligoninių vaikų onkologijos skyriams Lietuvoje, mokykloms, bibliotekoms. Taip pat ją bus galima įsigyti įvairiose platinimo vietose.

Parengta pagal 15min.lt, Rimanto Kaukėno paramos grupės ir „Darbo“ inf.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.