Čempionų taurė įteikta „Elektrostatos“ futbolininkams

2018 metų rajono atvirojo salės futbolo čempionato nugalėtoja – „Elektrostatos“ komanda. Pirmoje eilėje iš kairės: Ramūnas Venslovas, Saulius Petraitis, Mindaugas Kivėnas, Paulinas Vilaišis, Jonas Morkūnas, Remigijus Idas. Antroje eilėje iš kairės: Eimantas Špokavičius, Marius Ligeika, Valentinas Rimkus, Donatas Tamutis, Mantas Kazilionis, komandos vadovas Vygantas Druceika. Nuotraukoje nėra Šarūno Kazlausko, Aušvydo Bobrovskio ir Karolio Gražinio.

Užpraeitą sekmadienį „Pieno žvaigždžių“ arenoje finišavo atvirosios rajono salės futbolo pirmenybės. Šiemet čempionų taurė įteikta Vyganto Druceikos vadovaujamiems „Elektrostatos“ futbolininkams. Jie finalinėje kovoje dėl aukso medalių 10:7 nugalėjo „225“ komandą. Bronzos medalius iškovojo Biržų futbolininkai, mažajame finale 13:7 įveikę „Dangustos“ ekipą.

Antroje gruodžio pusėje prasidėjusiose pirmenybėse dalyvavo penkios komandos. „Elektrostata“, surinkusi 18 taškų, tapo reguliariojo sezono nugalėtoja. Antrą vietą užėmė Biržų futbolininkai (15 tšk.), trečioje vietoje liko „225“ (15 tšk.), ketvirtoje – „Dangusta“ (6 tšk.). Už finalinio ketverto borto liko praėjusiais metais čempionatą laimėjusi Pasvalio sporto mokyklos ekipa (6 tšk.).

Pirmenybių nugalėtojus, prizininkus pasveikino bei apdovanojimus įteikė Pasvalio sporto mokyklos direktorė Eugenija Butrimienė. Specialiais prizais apdovanoti geriausi finalinio ketverto futbolininkai: Mantas Kazilionis („Elektrostata“), Mantvydas Kučas („225“), Mantas Jokšas (Biržai), Ramūnas Baltrušaitis („Dangusta“).

Geriausiu vartininku pripažintas Donatas Tamutis („Elektrostata“), gynėju – Manvydas Rauckis („225“), puolėju – Ignas Kurklietis (Biržai). Rezultatyviausių pirmenybių futbolininko titulą pelnė „Elektrostatos“ garbę gynęs Mindaugas Kivėnas – jis per reguliarųjį sezoną 25 kartus nuginklavo varžovų komandų vartininkus