Liepsnose žuvo dar gyventi galėjęs žmogus

Ketvirtadienį vėlai vakare, apie 23 val., Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos budėtojai gavo Bendrosios pagalbos centro pranešimą, kad Mikoliškyje dega gyvenamasis namas. Ugniagesiams atskubėjus į nelaimės vietą, Pušaloto g. esančios medinės, 108 kv. metrų ploto vienaaukštės pirkios stogas jau degė atvira liepsna. Ugnis siautėjo ir namo viduje. Kieme ugniagesius pasitiko raudanti namo savininkė – 78 metų amžiaus miestelio gyventoja A. A., o už trijų metrų nuo namo esančioje stoginėje buvo rastas smarkiai apdegęs mikoliškietės sūnaus – 43 metų A. A. – lavonas.

Įvertinę situaciją, ugniagesiai pirmiausia ėmėsi gelbėti nuo ugnies kitą sodybos šeimininkų turtą: už 5 metrų nuo namo esantį ūkinį pastatą, sujungtą su namu šiferiniu stogu, taip pat imtasi priemonių siekiant apsaugoti nuo gaisro šalia esančius kaimynų ūkinius pastatus.

Gaisras buvo likviduotas maž- daug pirmą valandą po vidurnakčio. Tačiau ugniagesiai dar tris valandas budėjo prie gaisravietės, nes buvo pavojus, kad liepsna įsiplieks iš naujo.

Ugnis pasiglemžė jauno žmogaus gyvybę ir beveik visiškai sunaikino namą: sudegė visas stogas, daugiau nei pusė lubų perdangos, iš vidaus smarkiai apdegė rąstinės namo sienos bei likusi lubų perdangos dalis. Aišku, liepsnose pražuvo visi namų apyvokos daiktai, baldai.

Be to, nukentėjo ir žuvusiam vyriškiui priklausęs automobilis „Opel Astra“, laikytas namą ir ūkinį pastatą jungusioje stoginėje. Iš vairuotojo pusės apdegė plastikinės durelių detalės bei veidrodėlis.

Gaisro priežastis kol kas nenustatyta. Įvykį tiriantys Priešgaisrinės apsaugos pareigūnai mano, jog labiausiai tikėtina, kad ugnis įsiplieskė dėl neatsargaus rūkymo ar dėl dujinės viryklės eksploatavimo taisyklių pažeidimo. Aišku, kad gaisras kilo virtuvėje. Ką vėlai vakare ten veikė nelaimėlis, nežino ir jo motina, nes ji tuo metu jau miegojo.

„Darbo“ inf

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

1 Comment

  1. Kas sugalvojo tokią idiotišką antraštę? Ak, „Darbo“ inf.? Sėskitės, „kuolas“: ir už lietuvių kalbą su visa literatūra, ir už sėdėjimą ne savo rogėse.
    P. S. Neskelbkit nieko: nei el. pašto adreso, nei pasipiktinusio skaitytojo vardo. Tačiau geriausiai būtų, kad nebeskelbtumėte tokių žurnalistinių „perlų“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.