Iškovojo visų spalvų medalius

Ant aukščiausio garbės pakylos laiptelio Jorūnas Gegieckas.

Balandžio 2 d. Kėdainių sporto arenoje vyko tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo Baltijos šalių, Rusijos ir Baltarusijos sportininkai. Šiame turnyre puikiai pasirodė mūsų rajono dziudo sportininkai – trenerės Daivos Arbatavičiūtės auklėtiniai. Kėdainiuose jie iškovojo po du aukso ir sidabro bei vieną bronzos medalius.

Nikita Rinkiavičius (svorio kategorija per 55 kg) ir Jorūnas Gegieckas (iki 46 kg) tapo čempionais. Sidabro medaliais pasidabino antrąsias vietas užėmę Joris Dagys (iki 50 kg) ir Rokas Mickeliūnas (iki 34 kg). Trečią prizinę vietą iškovojo ir bronzos medalį parsivežė Aleksas Rinkiavičius (per 50 kg).

Sportininkai dabar rengiasi atvirosioms rajono dziudo pirmenybėms, kurios numatytos balandžio 29 d. „Pieno žvaigždžių“ arenoje.