Finalinės rungtynės – be intrigos

2016–2017 metų rajono krepšinio čempionato nugalėtoja – „Pasvalio melioracijos“ komanda ir ją sveikinę asmenys. Pirmoje eilėje iš kairės: Arnoldas Žeimys, Domantas Ilgutis, Lukas Labanauskas, Jokūbas Vitartas. Priekyje – Paulius Petrikonis. Antroje eilėje iš kairės: Seimo narys Antanas Matulas, Jokūbas Rutkauskas, Mantas Cimermanas, Tomas Grincevičius, sporto renginių organizatorius Vidmantas Kazlauskas, komandos treneris Rimantas Ramonas.

Praėjusį šeštadienį „Pieno žvaigždžių“ arenoje finišavo beveik šešis mėnesius trūkusios rajono vyrų krepšinio pirmenybės. Finaliniame etape dėl apdovanojimų rungėsi keturios komandos – reguliariojo sezono nugalėtoja Girsūdų ekipa, „Pasvalio melioracija“, Valakėliai ir „Alsteka“.

Pirmą kartą abejas rungtynes buvo galima tiesiogiai stebėti www. pasvalys.lt ir socialiniame tinkle „YouTube“.

Bronzos medalių savininkai paaiškėjo po intriguojančių ir daug emocijų tribūnose sukėlusių Girsūdų ir Valakėlių ekipų rungtynių. Jais šiemet tapo Girsūdų krepšininkai, įveikę praėjusių metų rajono krepšinio vicečempionus 76:74 (25:19, 14:14, 19:17, 18:24). Paskutinę susitikimo minutę lemiamą metimą pataikė rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Tautvydas Valantonis. Praėjusiais metais girsūdiečiai taip pat iškovojo trečiąją vietą.

Tuo tarpu finalinė „Pasvalio melioracijos“ ir „Alstekos“ kova dėl čempiono titulo apylygiai vyko tik keletą pirmojo kėlinio minučių. Susitikimo pradžioje „Alsteka“ pirmavo 6:2, tačiau varžovai greitai išlygino ir persvėrė rezultatą. Septintą pirmojo kėlinio minutę po Domanto Ilgučio dvitaškio „Pasvalio melioracija“ jau pirmavo 14-kos taškų skirtumu 23:9. Be kelių pagrindinių žaidėjų rungtyniavę „Alstekos“ žaidėjai visa galva nusileido jaunesniems, energija trykštantiems „Pasvalio melioracijos“ krepšininkams. Per kitus kėlinius R. Ramono auklėtiniai didino persvarą ir rungtynes laimėjo triuškinančia 37 taškų persvara 103:66 (31:18, 21:12, 27:18, 18:24).