Šiauliuose iškovojo visų spalvų medalius

Lapkričio 25 d. Šiaulių lengvosios atletikos manieže surengtos Lietuvos vaikų (g. 2003 m. ir jaunesni) „Olimpinių vilčių“ lengvosios atletikos varžybos. Jose dėl apdovanojimų rungėsi iš rajonų atvykę jaunieji lengvaatlečiai. Iš Pasvalio sporto mokyklą lankančių lengvaatlečių varžybose geriausiai sekėsi trenerio Evaldo Žilio auklėtiniui, sporto klubo „Lėvuo“ nariui Adomui Vokietaičiui – jis tapo 60 metrų barjerinio bėgimo rungties čempionu. Šią distanciją sportininkas įveikė per 9,81 sek. Antrą vietą užėmė raseiniškis Paulius Živatkauskas (10,58 sek.), trečią – Elektrėnų sporto centro atstovas Denisas Chaikinas (10,93 sek.). Mergaičių grupėje tos pačios rungties vicečempione tapo trenerio Kęstučio Mačėno auklėtinė, sporto klubo „Svalė“ narė Gabija Žižmantaitė. Jos laikas – 10,23 sek. Nugalėtojos titulą iškovojo Telšių atstovė Greta Pociūtė (10,17 sek.), trečią prizinę vietą užėmė šilutiškė Viltė Bekunskaitė (10,45 sek.).

Bronzos medaliais pasidabino du mūsų rajono lengvaatlečiai. Jūratė Veršinskaitė 2 kg rutulį nustūmė 11 m 88 cm, o Benas Džiugas į tolį nušoko 4 m 50 cm. Jūratę treniruoja Zenonas Balčiauskas, o Beną – E. Žilys. Diplomus pelnė pirmąsias šešias vietas užėmę sportininkai. Apdovanojimą parsivežė penktą vietą 60 metrų barjerinio bėgimo rungtyje užėmusi trenerio K. Mačėno auklėtinė Jurgita Juknevičiūtė (10,58 sek.).