Bokso turnyruose – gausus čempionų derlius

Panevėžyje vykusiame 18-ajame tarptautiniame Europos čempiono Vitalijaus Karpačiausko vardo bokso turnyre du aukso medalius iškovojo pasvaliečiai. Jaunių grupėje čempionu tapo Aras Dūdėnas, o jaunimo grupėje tarp merginų nenugalima buvo Greta Stakauskaitė. Jaunųjų boksininkų treneris Stasys Balčiauskas minėjo, jog į šį turnyrą visada susirenka labai stiprūs sportininkai.

Iš karto po Vitalijaus Karpačiausko vardo turnyro Pasvalio boksininkų komanda išvyko į Lietuvos moksleivių pirmenybes, kurios visą savaitę vyko Palangoje. Jose jaunieji mūsų boksininkai iškovojo tris aukso ir vieną sidabro medalį. Jaunių amžiaus grupėje iš viso yra trylika svorio kategorijų ir net trys aukščiausi apdovanojimai parvežti į Pasvalį. Čempionais tapo: Evaldas Strelčiūnas (iki 50 kg), Deivydas Luzanovas (iki 63 kg) ir Aras Dūdėnas (iki 70 kg). Šie vaikinai visus savo priešininkus įveikė be vargo. Ir tik Domantas Balčiūnas lygioje kovoje 2:1 pralaimėjo boksininkui iš Kauno. Pasvaliečiai Lietuvoje liko antri – po kauniečių, aplenkdami visus kitus didmiesčius ir rajonus. Anot trenerio S. Balčiausko, tai dar kartą įrodė, jog Pasvalyje yra daug talentingų, darbščių, nuostabių vaikų, kurie nenusileidžia net didmiesčiuose ugdomiems sportininkams. „Žinoma, beveik niekas šalyje neturi ir tokių puikių sąlygų treniruotis, kokias turime mes Pasvalyje. Tad reikia tik kantriai dirbti ir viskas bus gerai“, – įsitikinęs jaunųjų boksininkų treneris.