„Omniva“ paštomatas – jau ir Pasvalyje

 

Daugybė žmonių, apsiperkančių interneto parduotuvėse arba tiesiog norinčių Lietuvoje ar užsienyje gyvenančiam savo bičiuliui ar giminaičiui nusiųsti lauktuvių, naudojasi „Omniva“ paštomatais. Tai vis labiau populiarėjanti, šiuolaikiška ir patogi paslauga siuntoms išsiųsti ar gauti per visą parą veikiančius savitarnos terminalus. Todėl neveltui šį nebrangų, bet patogų siuntų pristatymo būdą savo klientams siūlo daugelis elektroninių parduotuvių.

Gerą naujieną jau galima pranešti ir pasvaliečiams – „Omniva“ paštomatas neseniai buvo įrengtas Pasvalyje, Ežero g. 1, prie „Norfos“ prekybos centro.

P4
Ši siunta adresatą pasieks labai greitai.

Visą parą ir be eilių

„Visus Pasvalio krašto žmones maloniai kviečiame naudotis „Omniva“ paslaugomis. Sparčiai plečiame paštomatų tinklą ir kituose Lietuvos miestuose. Tad jau birželio pabaigoje, įgyvendinus plėtros planus, „Omniva“ paštomatai bus pasiekiami net 41-ame Lietuvos mieste. Tai leis patogiau siuntas išsiųsti ir greičiau jas gauti, negaištant laiko eilėse pašte“, – kalbinamas „Darbo“ minėjo „Omniva“ direktorius Lietuvoje Simonas Bielskis.

Naudojimasis „Omniva“ savitarnos terminalais yra populiarus prekių atsisiuntimo ir pristatymo būdas Lietuvoje. Ypač mielai jais naudojasi gyventojai, kurie internetu perka mažesnės vertės ar nedidelių išmatavimų prekes: smulkią buitinę techniką, elektronikos įrenginius, kosmetiką, avalynę, drabužius.

El. parduotuvių klientai tikisi gauti prekes greitai ir patogiai – vos kelių mygtukų paspaudimu, todėl siuntų savitarna pasinaudoja vis daugiau šalies gyventojų. Jie renkasi šį būdą dar ir dėl to, jog gali atsiimti prekes bet kuriuo metu visą parą. Be to, siunčiant savitarna niekada nebūna eilių. Per „Omniva“ savitarną gyventojai gali siųsti daiktus, telpančius į trijų dydžių spinteles: S, M ir L. Didžiausio siuntinio aukštis gali siekti 64, ilgis – 38, o plotis – 39 centimetrus, todėl į šią siuntą telpa ne mažesnis nei rankinio bagažo matmenis atitinkantis lagaminas.

Paprasta ir patogu

P2
Atsiimti siuntą užtrunka vos pusę minutės.

Išsiųsti siuntinį savitarnos terminalu paprasta. Susiradus mieste esantį paštomatą, jo liečiamajame ekrane reikia pasirinkti šalį ir siuntos dydį: S, M arba L. Po to pasirinkti miestą ir savitarnos siuntų terminalą, iš kurio gavėjas pageidauja atsiimti siuntą, ir įvesti gavėjo bei savo mobiliojo telefono numerius. Tuomet reikia banko kortele atlikti apmokėjimą. Prie paštomato atsispausdinus siuntos lipduką, jį užklijuoti ant siuntos, siuntą įdėti į spintelę, uždaryti dureles ir patvirtinti tai ekrane.

Svarbiausia siuntą supakuoti taip, kad ją gabenant niekas nesudužtų, nesulūžtų ir nesusigadintų. Taip pat siunta neturi kelti pavojaus terminalo darbuotojams ir nesugadinti kitų siuntų. Galima papildomai naudoti gofro kartoną, kartonines dėžes, burbulinius vokus. Tačiau tai turėtų būti naujos pakuotės, kadangi naudotos ne visada būna pakankamai tvirtos.

Norint atsiimti siuntinį taip pat reikės atvykti prie paštomato. Siuntinio gavėjas į mobilųjį telefoną gauna SMS žinutę, kurioje būna nurodytas spintelės durelių atidarymo kodas. Ekrane palietus mygtuką „Atsiimti siuntą“ ir surinkus nurodytą kodą, spintelės, kurioje įdėtas siuntinys, durelės automatiškai atsidaro. Pasiėmus siuntinį dureles reikia uždaryti.

Jeigu už prekę būna nesumokėta, tai galima padaryti savitarnos terminale. Terminalo ekrane įvedus SMS žinute gautą spintelės kodą, reikia įdėti į terminalą mokėjimo kortelę ir atlikti atsiskaitymo operaciją. Tuomet galima atsiimti siuntinį.

Svarbus privalumas – didelis siuntos svoris

„Omniva“ turi nemažai privalumų. Vienas svarbiausių – itin didelis – iki 30 kilogramų – siuntos svoris. Tiek gali sverti bet kurio dydžio – S, M arba L – siunta, o jos siuntimo kaina priklausys tik nuo pasirinkto siuntos dydžio. Tai ypač aktualu studentams ir jų tėvams, taip pat iš Lietuvos emigravusių piliečių artimiesiems, kurie siunčia didesnio svorio siuntas.

Taip pat, klientams labai svarbus ir greitas pristatymas. Siuntiniai, siunčiami per „Omniva“ savitarnos terminalus, Lietuvoje pristatomi per vieną darbo dieną (didžiuosiuose Lietuvos miestuose siuntos pristatomos ir šeštadieniais). Siuntos į Latviją – per 1 darbo dieną, o Estiją – per 1-2 darbo dienas, kitas užsienio šalis – iki 8 darbo dienų. Gyventojai per terminalą gali išsiųsti siuntinį per 1-2 minutes, o pasiimti per mažiau nei pusę minutės, dėl to greitai pripranta jais naudotis.

Saugoma septynias dienas

P3
Pasvaliečiai jau surado patogią ir greitą „Omniva“ paštomato paslaugą.

Simonas Bielskis taip pat nurodo, kad tik „Omniva“ terminaluose siuntos yra saugomos 7 dienas. Tai reiškia, kad siuntėjas, išvykęs kelioms dienoms, gali būti ramus – siunta nebus sugrąžinta siuntėjui ar papildomai apmokestinta dėl ilgesnio saugojimo.

Pristačius siuntą į gavėjo mieste esantį siuntų savitarnos terminalą, jis apie tai bus informuotas SMS žinute. Beje, siuntos į paštomatus pristatomos Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Į kitas Europos šalis jas pristato kurjeriai.

Išsiųstą siuntinį galima sekti „Omniva“ interneto svetainėje, žinant siuntinio numerį. Jis nurodomas siuntos kvite, kurį galima atsispausdinti siuntimo metu prie terminalo, įdėjus siuntą į spintelę.

„Omniva“ savo klientams neretai pasiūlo įvairių akcijų ir nuolaidų. Informaciją apie tai galima rasti „Omniva“ puslapyje www.omniva.lt. Šiame puslapyje taip pat pateikti veikiančių paštomatų adresai visuose Lietuvos miestuose ir kitose Baltijos šalyse bei siuntų pristatymo ir jų išėmimo tvarkaraštis. Bendrovės akcijos ir nuolaidos nuolat skelbiamos ir „Omniva Lietuva“ puslapyje „Facebook“ tinkle.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.