Ustukių krepšininkai neužleido pozicijų

Tęsiasi rajono kaimiškų seniūnijų sporto žaidynės. Krinčino miestelio sporto aikštyne išsiaiškinti krepšinio 3 prieš 3 turnyro nugalėtojai ir prizininkai. Kaip ir prieš metus triumfavo Pasvalio apylinkių seniūnijos sporto organizatoriaus Ernesto Liubino suburta Ustukių komanda – Andrius Ališauskas, Sigitas Deksnys, Kostas Domkus ir Paulius Valotka. Finalinėse turnyro rungtynėse ustukiečiai įveikė Joniškėlio seniūnijos krepšininkus. Bronzos medaliai atiteko Namišių seniūnijos ekipai, mažajame finale nugalėjusiai turnyro šeimininkus krinčiniečius.

Penktoje vietoje liko Daujėnų, šeštoje – Pušaloto, septintoje – Saločių, aštuntoje – Vaškų ir devintoje – Pumpėnų krepšininkai.

Nugalėtojams ir prizininkams sveikinimo žodį tarė bei apdovanojimus įteikė Pasvalio sporto mokyklos sporto renginių organizatorius Vidmantas Kazlauskas bei Krinčino seniūnas Remigijus Janušis.

Šių metų seniūnijų sporto žaidynėse jau žinomi penkių rungčių nugalėtojai ir prizininkai. Plaukimo varžybas laimėjo Namišių, šaškių – Saločių, stalo teniso – Pumpėnų, tinklinio – Joniškėlio ir krepšinio turnyrą 3 prieš 3 – Pasvalio apylinkių seniūnijos komandos.

Po išvardintų penkių rungčių turnyrinė lentelė atrodo taip: 1. Joniškėlis – 430 taškų, 2. Pasvalio apylinkių seniūnija – 350, 3. Namišiai – 340, 4. Krinčinas – 270, 5. Daujėnai – 240, 6–7. Vaškai ir Saločiai – po 220, 8. Pumpėnai – 170, 9. Pušalotas – 60.

Birželio 17–19 dienomis Krinčine planuojamos seniūnijų futbolo varžybos.

Nuotraukoje: Krepšinio turnyrą 3 prieš 3 laimėjo Pasvalio apylinkių seniūnijai atstovavusi Ustukių komanda. Antras iš kairės Andrius Ališauskas, Kostas Domkus, Paulius Valotka, Sigitas Deksnys. Kairėje – Krinčino seniūnas Remigijus Janušis, dešinėje – sporto renginių organizatorius Vidmantas Kazlauskas.