Puiki dovana prie bakalauro diplomo

Viena žymiausia mūsų krašto lengvaatletė Irma Mačiukaitė šį mėnesį baigė finansų ir matematikos bakalauro studijas JAV Ilinojaus valstijoje įsikūrusiame privačiame McKendree universitete. Su artimaisiais atšventusi mokslų pabaigtuves, diplomuota sportininkė grįžo į Pasvalį. Tačiau ne poilsiauti. Gegužės 21 d. ji sau ir visiems besidomintiems rajono sportiniu gyvenimu dovanojo dar vieną puikų laimėjimą – tapo Lietuvos atvirųjų lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybų čempione. Savo mėgstamiausią distanciją – 400 metų barjerinį bėgimą – 24 metų sportininkė Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno stadione įveikė per 1 min. 02, 35 sek. Antroje vietoje liko vilnietė Rita Okulič- Kazarinatė (1 min. 02,72 sek.), trečioje – kita sostinės lengvaatletė Ugnė Sauliūnaitė (1 min. 05, 62 sek.). Svarbiausio starto išvakarėse trenerio Kęstučio Mačėno auklėtinė pasipuošė sidabro medaliu. Irma 100 metrų barjerinį bėgimą baigė per 14,20 sek. ir įvykdė kandidatės į sporto meistrus normatyvą. Nuo nugalėtoja tapusios kaunietės Giedrės Plečkaitytės pasvalietė atsiliko 0,06 sek. Trečiąją vietą užėmė kita šio miesto atstovė Gabrielė Čeponytė (15,09 sek.).

Nuotraukoje: LLAF taurės varžybų čempionė Irma Mačiukaitė su savo treneriu Kęstučiu Mačėnu Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno stadione.