Gaminti baldus gali ne bet kas

Noriuose įsikūrusi UAB „Mariaus baldai“ jau 14 metų gamina virtuvės, biuro, miegamojo, svetainės, prieškambario, vaikų kambario, vonios kambario baldus. „Mes nesiūlome pigių baldų – mes siūlome kokybiškus baldus už patrauklią kainą. Be to, atliekame jų garantinį ir pogarantinį remontą. Mūsų gaminiai negali būti pigūs ir dėl to, kad jie vienetiniai, Kitaip tariant, kiekvienas baldas yra mūsų ir kliento darbo bei kūrybos vaisius. Taigi baldą projektavęs ir kūręs užsakovas tikrai nenorės, kad jo kūrinys būtų pagamintas iš abejotinos kokybės medžiagų. Mes jam to ir nesiūlome. Juk baldas turi tarnauti ne vienerius ar kelerius metus“, – kalbėjo pristatydamas savo verslą minėtos įmonės savininkas Marius Bartulis.

Anot verslininko, klientas geriausiai žino, kiek investuoti į baldus. Tad jo valia rinktis iš kokios – vokiškos, itališkos, austriškos, čekiškos ar lenkiškos – laminuotos drožlių plokštės bus pagaminta jo spintelė, komoda, spinta ar stalas. Tas pats ir renkantis furnitūrą. „Baldų gamybai skirtų medžiagų ir detalių pasiūla šiuo metu tikrai didelė. Galima gauti ko tik nori. Aišku, klientui dažniausiai patariame, kokį variantą rinktis. Bet ne visada mūsų ir užsakovų nuomonės sutampa. Tam daugiausia įtakos turi klientų finansinės galimybės. Kartais būna nelengva žmogų įtikinti, kad žinomos vokiečių firmos furnitūra tarnaus gerokai ilgiau nei, tarkim, kokia nors lenkiška. Ypač sunku įrodyti, kai tos pačios detalės kaina skiriasi keliolika ar net keliasdešimt kartų“, – pasakojo M. Bartulis.

Daugumą užsakymų Norių baldininkai gauna iš mūsų rajono gyventojų, taip pat biržiečių, pakruojiečių, panevėžiečių. Naujų baldų dažniausiai pageidauja remontuojamų namų ar butų savininkai. Kartais tenka vykti ir į Vilnių, Kauną ar net Klaipėdą. Žinoma, sulaukus didesnio užsakymo. Gabenti į didmiesčius, tarkim, porą pagamintų komodų ar spintelių, įmonei būtų pernelyg brangu. Juolab kad ir mūsų krašto rinka baldais dar nepersotinta.

Edvardas BALČIŪNAS

Visą straipsnį skaitykite 2016-02-23„Darbe“.

Balsuoti už Pasvalio krašto „deimančiukus“ kviečiame mūsų laikraščio interneto svetainėje adresu www.darbs. lt/balsavimas Dėmesio! Iš vieno kompiuterio galima balsuoti tik vieną kartą. Taip pat galite balsuoti ir paprastu paštu. Parašykite, kurie pretendentai verti tapti geriausiais ir laiškus siųskite adresu „Darbas“, Vilniaus g,.4, Pasvalys LT-39149. Internetinis balsavimas vyks iki kovo 4 d. 24 val. Balsavimas paštu – iki kovo 1 d. Nugalėtojai bus paskelbti kovo 11 d., Pasvalio kultūros centre vyksiančioje ceremonijoje.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

8 Comments

  1. Nepavydekit… manau reiketu dziaugtis, kad musu kraste tiek darbsciu ir kazka pasiekusiu zmoniu. o bloga zodi galima butu sukurti apie kiekviena is kandidatu.

  2. Tai ne pavydas. Tiesiog jis nemandagus. Turejau reikalu su juo, del baldu. Daugiau nebenoriu su juo turet. Nenoriu smeizt, nenoriu blogo sakyt, bet jis ne deimanciukas. Net iki neslifuoto eilinio akmenuko netraukia.

  3. Gali stengtis kiek tik nori buti visiems geras,visada atsiranda koks sudzius ( labai mandagus,su labai aukštu intelektu) kuriam viskas blogai… palinkesiu meistrams kantrybes ir dar karta kantrybes… meistras ne dievas… ir nejieskokit idealu… sekmes visiems…

  4. Visada koktu skaityti zmoniu komentarus, kurie sako „nenoriu smeizti, apkalbeti ar pan.” , bet tuo paciu metu srutu kibiriuka taip ir bando ant galvos ispilti….. Ponas/-e Fui, jeigu jus nenorite, tai ir nedarykite, nes dabar primenate vietines reiksmes davatka…. Beje ne jums spresti kas ir kokio akmens vertas. Nes po Jusu komentaro, nezinia ko pats/-i esate vertas/-a.

  5. Šis žmogus taip iškoliojo, kad kaina netokia buvo parasyta, baisu net.

  6. Šis žmogus tikrai talentingas ir mandagus. Jis pasako viską aiškiai trumpai ir be jokių išvedžiojimų. Džiaugiuosi, kad mūsų krašte yra tokių darbščių žmonių. Turime šio žmogaus gamintų baldų, jie nuostabūs ir patvarūs. O žmonėms turbūt pavydas, tai liežuviais plakti tik moka.

  7. Visuomet galima rasti pigiau. Ir uz keliasdesimt euru prekybos centre, prekiaujanciame duona, buna rasomuju stalu, komodeliu ir panasiai. Taciau kokybiski biuro baldai tikrai tarnaus nepalyginamai ilgiau ir investicija atsipirks. Manau, jog kiekviena preke ar prekes grupe pagal kokybe, turi savo pirkejo tipaza.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.