Krašto premija – joniškėlietei

Rajono Savivaldybės tarybos sprendimu Pasvalio krašto premija šiemet paskirta Pasvalio kultūros centro Joniškėlio skyriaus administratorei Nijolei Stepulienei: už aktyvų kultūrinių renginių organizavimą, krašto istorijos ir tradicijų puoselėjimą, ilgametį darbą su meno saviveiklos kolektyvais, Joniškėlio vardo garsinimą. Nijolės Stepulienės, kuri šiemet minėjo 30-ies metų darbo kultūros baruose sukaktį ir savo gyvenimo 60-mečio jubiliejų, kandidatūrą Krašto premijai gauti pateikė Joniškėlio miesto bendruomenė, Švobiškio ir aplinkinių kaimų bendruomenė bei Pasvalio kultūros centras. Taip įvertintas nominantės ilgametis darbas, meilė muzikai ir savo krašto žmonėms, sugebėjimas suburti įvairaus amžiaus meno saviveiklos mėgėjus prasmingiems renginiams.

Toma GIEDRYTĖ

Visą straipsnį skaitykite 2015-12-01 „Darbe“

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

4 Comments

  1. Nieko nesu apie ją ir jos nuopelnus girdėjusi ir manęs visiškai neįtikino argumentai, kodėl būtent šiai moteriai reikia skirti tokią premiją.
    O dar kitų kandidatų buvo? Ar, kaip tapo įprasta, buvo rinktasi iš vieno kandidato?

      1. „Papirkti liaudies neįmanoma, bet kartais pavyksta ją apgauti“/Žanas Žakas Ruso/.
        Pone Žanai, kurioje vietoje Jūsų sentencijoje turi būti k a b l e l i s? Jo čia taip stinga, kaip kai kuriuose „Darbo“ numeriuose pasigendama mero nuotraukos ar Seimo nario pavardės…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.