Geros knygos visada reikės

DSCF3151
Smagiai nusiteikęs UAB „Pasvalio knygos“ kolektyvas: pardavėjos konsultantės Aurelija Valiukaitė, Rita Kubiliūtė, knygyno direktorė Inga Krapavickienė, pardavėja konsultantė Jūratė Mikšienė, knygyno švara besirūpinanti Emilija Markelienė ir buhalterė Skirmantė Miliškevičienė.

Praėjusį penktadienį savo duris po remonto plačiai ir svetingai atvėrusiame Pasvalio knygyne šilta ir šviesu ne tik dėl to, kad čia sumontuoti nauji langai, uždegtos naujų šviestuvų lempos, šviesiomis spalvomis nudažytos sienos bei lentynos. Švytėjo į atjaunėjusio knygyno atidarymo šventę atėjusių pasvaliečių, naujo Knygų namų kolektyvo darbuotojų šypsenos, jiems padovanotų gėlių žiedai, balti balionai pačių mažiausių svečių rankytėse. Juos ištikimiausiųjų knygyno lankytojų atžalos įteikė šių namų šeimininkėms. Beje, nuo šiol knygyne mažylių laukia jiems skirtas, žaismingai įrengtas, mielas kampelis.

Kaip sakė šių metų liepą knygyno vairą perėmusi UAB „Pasvalio knygos“ direktorė Inga Krapavickienė, iš pradžių šiek tiek baugino čia vyravusi tamsa – visomis prasmėmis. Bet dabar ir nerimą kėlę pirmieji įspūdžiai, ir didieji remonto rūpesčiai – jau praeityje.

– Kartu mes puikiai matome ir suvokiame, jog yra labai plačios erdvės toliau tobulėti ir žengti į priekį, – teigė knygyno vadovė. Inga Krapavickienė pirmiausia padėkojo visiems Pasvalio krašto žmonėms, kurie tarė svarų žodį, kad vienintelį rajone knygyną, nors ir išgyvenantį sunkius laikus, būtina išsaugoti. Nuoširdų ačiū viso kolektyvo vardu knygyno direktorė tarė patalpas remontavusiems vyrams.

Visą straipsnį skaitykite 2015-11-03„Darbe“.

Toma GIEDRYTĖ

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

5 Comments

  1. Jaunystėje nesvietiškai malonu būdavo paimti į rankas šviežią, dažais kvepiančią knygą. XXI amžius su savo skaitmenizacijomis, kompiuterizacijomis, telefonizacijomis etc. įvarė Jos didenybę Knygą kampan. Įvarė taip, jog Gutenbergas grabe triskart apsivertė… Todėl be galo smagu čia skaityti, kad knygyno kolektyvo (šaunioji šešiukė!) laivelis su energinga kapitone Inga bandys irtis per naujųjų technologijų sukeltas bangas. Nuoširdžiausios sėkmės Jums, nežiūrint į skeptikų replikas ar verslui nepalankias kosmines knygų kainas!
    Dėkoju ir straipsnį iliustravusiam: jau maniau, kad p. Gegužinską negalia surietė ar į kokias kinijas išsikomandiravo kopūstų auginimo patirtimi dalintis (ilgai laikraštėlyje fotkių nematėme), o čia, prašau, šast ir vėl savo stichijoje – su žirklutėmis ir juostike!.. O ir šešėlinis ministras neliko nepaminėtas – bent tekste kelios eilutės įpintos!.. Kuo ne rex libris?!?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.