Jaunos kosmetologės salone – naujos paslaugos

DSCF3097
Augustė neabejoja, kad šiandien jaunuoliams pradėti veiklą sąlygos – tikrai geros.

Prieš savaitę Biržų gatvėje duris atvėrusiame salone „Grožio sparnai“ grožio paslaugas teikianti pasvalietė Augustė Palionytė tikina visada svajojusi dirbti gimtajame mieste. „Kad savo veiklą susiesiu su įvaizdžio kūrimu neabejojau būdama vienuoliktoke. Todėl, baigusi gimnaziją, rinkausi ne studijas universitete, o išvykau į Panevėžio profesinio rengimo centrą mokytis kosmetikės profesijos. Ir dėl to dabar tikrai nesigailiu. Mokydamasi ten gavau daug žinių, įgijau būtinos praktikos. Be to, parodyti savo meistriškumą galėjau dalyvaudama parodose, įvairiuose konkursuose. Tai irgi davė daug naudos. Tarkim, pernai laimėjusi „Cosmopolitan“ konkursą, turėjau galimybę tobulinti įgūdžius Vilniaus Grimo akademijoje. Ten teko dirbti grimuojant televizijos ir muzikos pasaulio žvaigždes, tokias, kaip Džiazu.

Tačiau baigusi mokslus, nesistengiau bet kokia kaina įsidarbinti sostinėje ar Panevėžyje. Todėl pernai grįžau į Pasvalį. Juk ir čia moterys nori būti gražios. Kaip tik tuo metu išgirdau, kad Darbo birža vykdo darbo vietų steigimo jaunimui iki 29 metų finansavimo programą. Kadangi mūsų rajonui buvo skirtos 2 vietos, rengdama konkursui projektą žinojau, jog tikintis sėkmės, reikėjo įtraukti į jį išskirtinių paslaugų teikimą. Taip projekte atsirado anticeliulitinės bei liekninamosios procedūros. Šių paslaugų mūsų mieste niekas iki šiol neteikdavo, todėl problemų turinčioms pasvalietėms tekdavo važinėti dėl jų į Panevėžį.

Pavasarį mano projektas buvo patvirtintas. Tada prasidėjo įrangos pirkimo reikalai. Įsigijau naujus vakuuminio masažo bei presoterapijos aparatus. Prancūzų ir ispanų pagaminta moderni įranga kainavo tikrai daug – 10 tūkstančių eurų. Bet 75 proc. kainos kompensavo Darbo birža. Tad imti kredito nebereikėjo, nes likusią dalį galėjau sumokėti pati“, – pasakojo Augustė.

Edvardas BALČIŪNAS

Visą straipsnį skaitykite 2015-10-29„Darbe“.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

8 Comments

  1. Mergaitės, koks skirtumas: Jazzu ar Džiazu?!? Justė Arlauskaitė yra originalus žmogutis! N a t ū r a l u s!! Tai Tamstoms ne kokia Karaliūnaitė (šaknys ir stiebelis su pavytusiais lapeliais – made in Joniškėlis), vagianti svetimas dainas ar mikrofoninės pupytės, bunkės ar pikulės… Palinkėkim Jazzu tapti žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje!! Nepamirškim dėl ko čia diskutuojam: Augustei – sėkmės, tik elkitės , Auguste, saikingai su juoda spalva: ar tai būtų keturiasdešimtmečių mademuazelių antakiai, ar senukų iš sostinės praretėję plaukai…

   1. jo. ypač blakstienos natūralios, žvilgsnis nesurežisuotas …va arogancija ir pasipūtimas tai tikrai natūralūs 🙂 čia aš apie jazzu /Džiazu. o kosmetologei sekmės, tik ar Pasvalyje tokiomis nepigiomis anticeliulitinėmis procedūromis tai kaži ar prasisuks…kur jau Pasvalietėms ir jų vyrams tokie pinigai, joms ir su celiulitais gerai.

    1. Mergaitės tarpusavyje dažniausiai keičiasi žvilgsniais – žaibais. Kaip taisyklė – nesurežisuotais… „Pipec“, kaip sako vienos TV laidos (rusiškos, nes lietuviškas humoras nepakyla aukščiau bambos…) herojė!
     „Į temą“: dar sykį – gero verslo Augustei!
     „Ne į temą“: labai nepatinka nenatūraliai nudažyti pusamžių vyrų plaukai!

     1. o kodėl nepatinka dažyti vyrai? jie jaunystę vejasi…:) ir žilais nenori būti 🙂 jaunos panelės į žilus nežiūrės 🙂

 1. Žiūrės ir dar kaip šiais laikais žiūrės! XXI a. vyrą puošia sidabras – plaukuose, auksas – piniginėje, plienas – kelnėse… Jei ieškosite šiems teiginiams patvirtinimų ar statistiškai patikimų duomenų – prašom kreiptis į lietuviškasias TV ir blizgiuosius žurnalus „tipo“ „Stilius“ ar „Žmonės“… Galima dar peržvelgti kai kurių seimūnų gyvenimo aprašymus. Tiesa, ten apie „plieną“ duomenys skurdoki, ale farmacijos pramonė vietoje tai nestovi… Kai kurie tos pramonės sukurti preparatai suvis net virvę vertikaliai pastato!
  Dabar – keli sakiniai porimčiai. Apie vyrų plaukų struktūrą, juos sudarančio keratino savybes bei tų plaukų savininkų psichologinius ypatumus nekažką žinau, todėl teko paguglinėti po mergaitiškus puslapius. Patiko vienos panikės mintis: „…nesuprantu kam vyrams dažytis plaukus, tai tada tegu ir kojas depiliuotis pradeda; dar kai jaunimas dažosi – nieko, bet kai vyrai virš 40 sumąsto „pasigražinti“, tai nzn…“.

  Belieka pritarti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.