„Pieno žvaigždės“ pranašumą įgijo po didžiosios pertraukos

IMG_8782-001
Naudingiausias „Pieno žvaigždžių“ žaidėjas Ramone Edward Moore.

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ pergale pradėjo 23-ąjį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezoną. Trečiadienį namuose trenerio Manto Šerniaus auklėtiniai dvylikos taškų skirtumu 83:71 (19:22, 18:15, 24:18, 22:16) įveikė praėjusio čempionato bronzos medalių savininkę Utenos „Juventus“ ekipą.

Į „Pieno žvaigždžių“ areną susirinkę krepšinio sirgaliai aikštelėje išvydo naujo generalinio LKL rėmėjo – lošimo automatų salonus valdančios UAB „Tete-a-Tete“ logotipus. Per namų rungtynes šį sezoną žiūrovus linksmins žaviosios Joniškio sporto centro šokėjos.

Pasvalio ir Utenos krepšininkų dvikovose visados netrūkdavo intrigos. Ne išimtis buvo ir pirmoji iš esmės savo sudėtis pakeitusių komandų akistata naujame sezone. Pirmuosius 23-ojo LKL čempionato taškus antrą minutę pelnė „Pieno žvaigždžių“ legionierius Dennis Mavin. Tačiau po kelių minučių varžovai jau buvo priekyje 12:5. Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai prisivijo priešininkus ir komandos didžiąją pertrauką pasitiko švieslentėje degant taikiam rezultatui 37:37. Trečio kėlinio pradžioje mūsiškiai spurtavo 11:0. Tačiau „Juventus“ žaidėjai nebuvo nusiteikę iškelti baltos vėliavos. Ketvirto kėlinio lemiamais momentais nesudrebėjo „Pieno žvaigždžių“ krepšininkų rankos, tad čempionatas pradėtas gražia pergale. Rungtynių pabaigą kiek apkartino nesportiškas „Juventus“ puolėjo Egidijaus Dimšos elgesys, už kurį teisėjai jam skyrė nesportinę pražangą.

Visą straipsnį skaitykite 2015-10-03 „Darbe“.