Karjerą tęs Amerikoje

Virgis 1Šios savaitės antradienį vienas geriausių Lietuvos profesionalių boksininkų, pasvalietis Virgilijus Stapulionis išvyko į Jungtines Amerikos Valstijas. Savo sportinę karjerą Virgilijus tęs daug žymių boksininkų išugdžiusioje profesionalų bokso superžvaigždės, visame pasaulyje garsaus trenerio Roberto Garcia bokso akademijoje. Ji įsikūrusi Kalifornijos valstijos Oksnardo mieste, apie 100 km nuo Los Andželo, Ramiojo vandenyno pakrantėje. Į šią akademiją pasvalietį pakvietė JAV dirbantis tautietis, profesionalaus bokso vadybininkas Egis Klimas, kopti karjeros laiptais padedantis tokioms bokso pasaulio įžymybėms kaip dukart olimpinis čempionas ukrainietis Vasilijus Lomačenko, pasaulio čempionai Sergejus Kovalevas, Evgenijus Gradovičius, Večeslavas Glazkovas.

Vienas didžiausių pasaulio sporto portalų „Yahoo sports“ lietuvį Egį Klimą pernai išrinko į įtakingiausių bokso pasaulio žmonių dvidešimtuką.

Virgilijus Stapulionis bus trečias lietuvis, pakviestas į Roberto Garcia bokso akademiją – prieš keletą metų joje treniravosi kaunietis Donatas Bondorovas, dabar ten meistriškumo semiasi pasaulio čempionato prizininkas, Pekino ir Londono olimpinių žaidynių dalyvis Egidijus Kavaliauskas.

Gavęs pakvietimą į garsiąją boksininkų kalvę, Virgilijus ilgai nedvejojo. Juk kiekvienam sportininkui būtina tobulėti savo sporto šakoje, neatsilikti nuo naujausių tendencijų, šiuolaikinių metodikų. Deja, iki šiol pasvaliečiui ringe pasitreniruoti su lygiaverčiu varžovu tekdavo nedažnai, nebent nuvažiavus į Vilnių ar Kauną.

Visą straipsnį skaitykite 2015-10-01 „Darbe“.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

7 Comments

 1. boksopasaulis.lt nukopijavo nuo „Darbo“. Jie ir autorystę nurodo. Be to, ten tik dalis straipsnio, likusi – šios dienos „Darbe“.

  1. Gabus vaikis tas Virgilijus! Jei nesutings ir traumos nepersekios – toli važiuos!
   Perskaičiau „likusią dalį“ „Darbe“ ir nieko nesupratau: lenkiu galvą prieš S. Balčiauską, bet kuo čia dėti dar trys palydėtuvėse dalyvavę „prielipai“? Vietinis daktaras – dar dar: turi gi kas šiuolaikiniam sportuojančiam jaunimui paaiškinti, kas tie anaboliniai steroidai… Tačiau likę du?!? Ak, raštą ir knygelę įteikė išvykstančiam užjūrin! Pasireklamavo eilinį kartą, tskant… Tas su šalikėliu nuotraukoje – kiba kokio Grigaičio ar Petruškevičiaus sekėjas? O gal tas šalikėlis kokio bendrapartiečio Tumosos – buvo toks, jei kas nepagadintą atmintį turi, gal prisimena… Gaila, kad autorės foto J/B, nematom šalikėlio spalvų… Gal salotinis, gal ciklamenų?.. Kontrastas, tskant, juodiems plaukams!..
   Rašykit, autore, apie tikras kalves – Jums geriau sekasi…

   1. Taigi ponuli kitais metais rinkimai I seima.Tai jau pats laikas dirva ruosti.O >>>darbs<<< kip zinote pagrindinis ju arkliukas,,,,,,

    1. Gerai būtų – arkliukas! Ne arkliukas, o asiliukas, užsispyrusiai įsisteibelėjęs į kelis vietinio maštabo patronus… O tas >>>darbs<<< – tiokrė karbs, tik kiaurs, bo bulvikės par skylė išbirėje…

  1. Dėkui už „info“. Kita vertus, tos t/o „Transparency International“ lietuvišką variantą skaitinėju metų metus. Šūds – jokio efekto, nesvarbu, kaip ana bepasivadintų: Jurgio kepure, Petro kamzole ar Untano kaklajuoste (šalikėliu, tskant…). Kita vertus, tos t/o stangos – kaip lakmuso popierėlis, bandant suprasti negrįžtamą „cheminę“ reakciją, kodėl Lietuvėlės kaimai ir miesteliai vis nyksta ir nyksta… Bet čia būtų be pabaigos ilga kalba, prie „nekastruoto“ alaus (terminas PRL „Darbas“!) bokalo!..
   Ale grįžtam prie „info“. 2015 spalio 13 d. PRL „Darbas“ iškilmingai skelbė: „Pasvalio savivaldybė – tarp geriausiųjų“ (?!?) /☺☺☺/. Būk tai remtasi tos „Transparency International“ duomenimis apie korupciją etc. (žr. minėto laikraštėlio pirmą puslapį, kairiau). Redakcija nesavanaudiškai rekomenduoja pasižvalgyti po Pasvalio savivaldybės internetinę svetainę, „Korupcijos prevencija“ pavadintą skyrelį! Nepatingėjau, pasižvalgiau: „bože, bože“, taigi čia geriausios komjaunuoliškos ŽŪM (jaunesniems nei 13 metų paaiškinu: žemės ūkio mokyklos pirminės komjaunimo organizacijos) tradicijos išklotos: „nustatyti, užtikrinti, sukurti, atgrasinti, plėtoti, išnagrinėti. atsižvelgti…“. Gana, suskaudo galva!.. Ponios ir ponai iš Pasvalio rajono savivaldybės: o REZULTATAI kur? Kiek, tarkim, per 2 (dvi) kadencijas komisijoje kelnes trynę didžiavyriai PAGAVO už rankos (ir kišenės), NUBAUDĖ, bent jau viešai SUGĖDINO?.. Nepamirštant, kad toje Pasvalio tarybos antikorupcinėje komisijoje „dirbo“ dabartinis PRL VYRIAUSIASIS redaktorius ar vaikinas, nesavanaudiškai tratinęs automobilinį kurą kelionėms iš Vilniaus į Pasvalį ir atgal! (PRL redakcijai pavardė žinoma, bet tai jau istorija…).
   Taigi, „DARBS“, grįžtam prie „Transparency International“ Pasvalio rajono savivaldybės vertinimų:
   Bendras – 33% – paskutinė vieta (įvertinimas – prastai);
   Darbuotojai – 37% – aštunti nuo GALO (įv. – prastai);
   Taryba – 25% – ketvirti nuo galo (įv. – prastai);
   ANTIKORUPCIJA – 28% – dešimti nuo galo (įv. – prastai);
   ir t. t. – kas smalsus, maloniai prašome pasižvalgyti po „Jurgio kepurę“ ir pamatyti, kas iš tiesų po ta k e p u r e paslėpta nuo PRL „Darbas“ skaitytojų…
   P. S. Atsiprašau bokso mėgėjų už uzurpuotą Jūsų skyrelį. Kitaip neišėjo, nes čia tas „info“ užkliuvo… Krepšio „mylėtojų“ niekada būčiau neatsiprašęs… Jau vien todėl, kad „Lietkabelis“ sūrininkus suraitė kaip pakulinęe virvę! O „Šiauliai“ kaip „Šiauliai“…
   P. P. S. Pasvalio rajono savivaldybės internetinės svetainės prievaizdams: savivaldybės administracijos direktoriaus 2008 m. vasario 13 d. įsakymas Nr. DV – 105 „užsirakino“… (kiba, iš vidaus?..); ir dar: Tamstų „kompetetinga“ būtų neprastai keisti „kompeteNtinga“… Čia Tamstoms ne Garliava ir dvasininkų niekas PONAIS
   nevadina…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.