Po trijų pralaimėjimų, sportinį pyktį išliejo ant „Prienų“

1 (1)

Praėjusį šeštadienį Pasvalyje „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus ketvirtą kartą šiame BEKO-LKL sezone egzaminavo labiausiai tituluota Lietuvos komanda – Kauno „Žalgiris“. Rungtynių pradžia nuteikė gana optimistiškai. Į „Pieno žvaigždžių“ areną gausiai susirinkę žiūrovai per pirmuosius du kėlinius aikštelėje išvydo atkaklią ir permainingą kovą. Ypač didelę emocijų bangą sukėlė taiklus Michaelio Dixono tritaškis paskutinę pirmojo kėlinio sekundę. Po šio įspūdingo metimo rezultatas tapo lygus 21:21. Po pertraukėlės Manto Šerniaus auklėtiniai toliau didino apsukas ir išsiveržė į priekį 43:30. Deja, mūsiškiams „parako“ užteko tik dviem kėliniams, nes po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje iš esmės pasikeitė. „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai, patekę į kibius šalies čempionų gynybos gniaužtus, nesugebėjo iš jų išsivaduoti iki pat finalinės sirenos. „Žalgiris“ pagerino Lietuvos krepšinio lygos rekordą, kuris mūsų komandai garbės nedaro. Per trečią ir ketvirtą kėlinius „Žalgiris“ leido varžovams pelnyti tik 13 taškų: tikslą pasiekė tik 6 metimai iš 30.