Boksininkų kovos Pasvalyje ir Vilniuje

boksas (1)
Į Pasvalyje vykusias Lietuvos rajonų jaunimo ir suaugusiųjų bokso pirmenybes suvažiavo varžybų teisėjai.

Pasvalyje vyko Lietuvos rajonų jaunimo ir suaugusiųjų bokso pirmenybės, kuriose dalyvavo per šimtą boksininkų. Tarp jaunimo pasvaliečiai iškovojo net penkis aukso ir du bronzos medalius. Čempionais tapo Deividas Puodžiūnas (svorio kategorija iki 49 kilogramų), Edvardas Strelčiūnas (iki 60 kg), Ignas Dunkulis (iki 56 kg), Saimonas Banys (iki 69 kg) ir Dovydas Šernas (+91 kg). – Tai geras rezultatas, – pripažįsta treneris Stasys Balčiauskas. – Visi šie vaikinai, išskyrus Igną, yra Lietuvos jaunimo rinktinėje. Taigi tuo pačiu metu jie buvo stovykloje ir ruošėsi Dano Pozniako tarptautiniam bokso turnyrui. Trečiadienio vakare iš stovyklos sugrįžome į Pasvalį,o sekmadienį vėl išvykome į Vilnių toliau ruoštis turnyrui. Pirmenybėse Pasvalyje kiek kukliau sekėsi mūsų boksininkams tarp suaugusiųjų – Tomas Kaveckas (iki 60 kg) iškovojo aukso medalį, o Aurimas Paliulis (iki 75 kg) – bronzos. Mūsų rajono boksininkai taip pat dalyvavo dešimtajame pirmojo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako vardo tarptautiniame bokso turnyre, kuris keturias dienas vyko Vilniuje. Į oficialų Europos bokso konfederacijos varžybų kalendorių įtrauktame jaunimo turnyre kovojo net 120 boksininkų iš 22 valstybių.