Valakėlių krepšininkų triumfas

Viso ekrano užfiksavimas 2015.03.19 080027

Praėjusį šeštadienį „Pieno žvaigždžių“ arenoje finišavo penkis mėnesius vykusios rajono vyrų krepšinio pirmenybės. Pirmą kartą rajono krepšinio istorijoje čempionų taurę iškovojo Valakėlių krepšininkai. UAB „DND Autolaužynas“ vadovo Donato Rutkausko suburta ekipa finale po atkaklios ir permainingos kovos, penkių taškų persvara 74:69 įveikė Namišių komandą. Rungtynes sėkmingiau pradėjo Namišių krepšininkai. Tačiau jų varžovai neleido atitrukti didesniu skirtumu. Svarstyklės krypdavo tai į vieną, tai į kitą pusę, tad finalinių rungtynių baigtį lėmė paskutinės paskutiniojo ketvirčio minutės. Iki susitikimo pabaigos likus pusantros minutės, švieslentėje degė taikus rezultatas 69:69.Valakėlių krepšininkai, pataikę dvitaškį ir vieną baudos metimą, išsiveržė į priekį 72:69. Laikrodžiui skaičiuojant paskutines sekundes, paskutinės atakos metu namišiečiai prarado kamuolį ir netrukus prasižengė. Valakėlių ekipa savo pergalę įtvirtino dar dviem taikliais baudų metimais.