Geradariams linkėjo, kad išdalintas gerumas sugrįžtų dešimteriopai

Šeima sulaukė didžiulio naujo šaldytuvo su šaldikliu.
Šeima sulaukė didžiulio naujo šaldytuvo su šaldikliu.

Šventų Kalėdų išvakarėse rajono mero labdaros vakare surinktos aukos pasiekė šio vakaro herojus – po mamos mirties penkis savo brolius ir seseris auginančią pasvalietę Vaidą Babickaitę ir sunkių ligų užkluptą Papyvesių kaimo gyventoją Kęstutį Rinkūną.

Kaip ir buvo žadėta, į Vaidos Babickaitės šeimą atkeliavo pirkiniai, kurių šios šeimos nariai labiausiai laukė: naujas šaldytuvas, vandens šildytuvas, kompiuteris su visa būtina programine įranga, taip pat kompiuterio stalas, patogi kėdė. Kad gausi šeima dažniau galėtų skanauti cepelinus ar bulvinius blynus, dovanų dar gavo ir bulvių tarkavimo mašiną.
Į sodybą Geležinkeliečių gatvėje, kur gyvena Vaidos Babickaitės šeima, gausias dovanas atvežė ir į vidų padėjo sunešti rajono meras Gintautas Gegužinskas, jo pavaduotojas Povilas Balčiūnas, Savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Astra Kanišauskienė, Krinčino seniūnas Remigijus Janušis, seniūnijos socialinio darbo organizatorė Jolanta Grybauskienė. Iki mamos mirties Vaidos Babickaitės globojami vaikai gyveno Krinčino seniūnijoje, jie tęsia mokslus Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinėje mokykloje, tad jais ir toliau rūpinasi šios seniūnijos darbuotojai.

Toma GIEDRYTĖ

Visą straipsnį skaitykite 2015-01-03 „Darbe“.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.