„Pieno žvaigždės“ skėlė antausį tituluotiems varžovams

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ praėjusį šeštadienį iškovojo kol kas svariausią pergalę šiame sezone.

Praėjusio šeštadienio vakare, tik nuaidėjus Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ rungtynių finalinei sirenai, internetinė žiniasklaida pasvaliečių pergalę 87:85 (15:15, 22:23, 20:25, 30:22) įvardino kaip didžiausią sensaciją. Prieš šias rungtynes turbūt tik vienas kitas lažybų entuziastas drįso prognozuoti mūsiškių sėkmę – sostinės ekipa buvo LKL lentelės priekyje, o „Pieno žvaigždės“ – antroje jos pusėje. Primename, kad pirmasis šių komandų susitikimas Pasvalyje baigėsi vilniečių pergale 87:69.
Iki ketvirto kėlinio rungtynės vyko taškas į tašką. Paskutinio ketvirčio trečią minutę aikštelės šeimininkams išsiveržus į priekį 75:65, atrodė, kad „Lietuvos rytas“ perėmė ini-ciatyvą ir iškovos eilinę pergalę. Tačiau emocingojo Virginijaus Šeš-kaus kariauną atvėsino Osvaldo Olisevičiaus ir Aido Viskonto taiklūs tolimi šūviai bei Evaldo Kairio metimas iš po krepšio. Iki finalinės sirenos likus pustrečios minutės, Gyčio Sirutavičiaus tritaškis metimas atstatė pusiausvyrą 78:78. Netrukus E. Kairys išvedė „Pieno žvaigždes“ į priekį 80:78. Paskutinės rungtynių minutės tiksėjo labai lėtai, nes abiejų komandų treneriai išnaudojo skirtas pertraukėles.
Likus 14 sek. G. Sirutavičius pataikė abu baudos metimus 86:82. Tačiau po poros sekundžių „Lietuvos ryto“ legionierius Billy Baron smeigė tritaškį: 86:85. Mūsiškių atakos metu Mindaugas Lukauskis prasižengė prieš G. Sirutavičių. Komandos kapitonas pataikė vieną baudos metimą 87:85. Per paskutinę vilniečių ataką M. Lukauskio ir B. Barono tolimi metimai skriejo pro šalį.
„Pieno žvaigždžių“ gretose naudingiausiai žaidė Osvaldas Olisevičius. Per beveik 35 aikštelėje praleistas minutes puolėjas pelnė 20 taškų – pataikė visus penkis tritaškius metimus, du dvitaškius iš keturių, tikslą pasiekė visi keturi baudų metimai, atkovojo devynis ir perėmė vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 27 naudingumo balus.