„Lietuvos rytas“ įrodė savo pranašumą

Pz. 3-001
Gediminą Oreliką bando sustabdyti Tauras Jogėla.

Po šalto dušo per rungtynes su Kėdainių „Nevėžiu“, turbūt nedaug buvo krepšinio sirgalių, svajojusių apie Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ pergalę prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“. Antradienį, Pasvalyje vykusias rungtynes, mūsų krepšininkai pralaimėjo 18 taškų skirtumu 69:87 (15:21, 19:24, 18:20, 17:22). Apylygė kova aikštelėje vyko maždaug tik iki pirmojo kėlinio vidurio. Šeštą minutę komandas skyrė vienas taškas15:16. Per likusias minutes iki pirmojo ketvirčio pabaigos, „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai nebepelnė nei vieno taško, o varžovai padidino persvarą iki šešių taškų. Antrajame kėlinyje po E. Kairio taiklaus dvitaškio metimo pavyko sumažinti persvarą iki trijų taškų 24:27. Tačiau vilniečiai spurtavo 11:3 ir įgijo dviženklį pranašumą 27:38. Trečiojo kėlinio penktą minutę aikštelės šeimininkai nuo varžovų jau atsiliko 20 taškų: 41:61. Saugų atstumą „Lietuvos ryto“ krepšininkai išlaikė iki pat finalinės rungtynių sirenos.